prev next
  • Robíme to dobre s  Miroslavom Beblavým
  • Robíme to dobre s Jozefom Mihálom
 

Cením si, že moja kandidatúra získala podporu politických strán, ktoré si vážim.

Každý kandídát na primátora by si mal priznať, že vstupuje do politiky. A priznať sa ku ktorým stranám a politickým subjektom má hodnotovo blízko. Aby boli čitateľnejší pre svojich voličov. V mojom prípade z politického spektra, ktoré je dnes na politickej scéne aktívne, sú to strany Občianska konzervatívna strana, Spolu - občianska demokracia a Šanca (v abecednom poradí).
OKS - Občianska konzervatívna strana si dlhodobo drží integritu a hodnoty, pri ktorých jej predstavitelia dokázali verne stáť a držať sa ich počas vlád pravice, či ľavice. Čo na našej politickej scéne nie je úplne bežný jav. Dlhodobo odmieta extrémizmus.
SPOLU - občianska demokracia dokázala, že jej zakladajúci členovia neuhnú ani v prípadoch, keď sa im snažia podstrčiť to povestné "koryto". Ukázali tak najlepší dôkaz, že na prvom mieste majú verejný záujem a nie iné osobné pohnútky.
Šanca  je strana, ktorá chce meniť Slovensko pomocou odborníkov. Prístup, ktorý pred politickými nomináciami preferuje zdravý rozum a skúsenosti.

Takto ich vnímam. A preto si ich podporu vážim a ďakujem za ňu.